Хомут поліетиленовий

Асортимент монтажних елементів достатньо обширний, тому кожен покупець може підібрати виріб, яке стане гарантією міцної фіксації інженерних комунікацій. У більшості випадків купити хомут буде найбільш раціональним рішенням. Виріб не приймає безпосереднього участі в роботі трубопроводу, але без хомута неможливо організувати надійну магістраль. За допомогою даного елемента відбувається фіксація трубопроводу у горизонтальній або вертикальної площині. На нашому сайті у відвідувачів є можливість придбати хомут від виробника, який користується бездоганною репутацією на ринку.

Якісний хомут врізний водопровідний

В конструкційному плані хомут має схожість зі скобами або кільцями, забезпечуючи надійну фіксацію труб. Діаметр вироби підбирається індивідуально, варіюючи у межах 14-540 мм. Кріпильний елемент відрізняється високим ступенем прилягання до виробів, що досягається за рахунок стяжного механізму. Хомут для кріплення труб представлений у декількох категоріях, ознайомлення з якими дозволить підібрати найбільш підходящий варіант. У процесі покупки хомута потрібно звертати увагу на такі параметри:

  • матеріал виробництва;
  • форма хомута;
  • призначення кріпильного елемента;
  • тип і спосіб фіксації.

Ці критерії дозволяють виділити наступні різновиди кріплень:

  • Спіральні. Придбати хомут даного типу слід для того, щоб з'єднати труби, доповнені армуючим волокном.
  • Силові. Кріплення використовується для з'єднання гнучких армованих труб, які експлуатуються під високим тиском.
  • Посилені. Використовуються для фіксації тонкого шланга.
  • Червячние. Даний хомут на трубу підійде для організації водопровідній мережі або теплової магістралі.

Додатково варто виділити трубні хомути, фіксуючі в системі окремі ділянки труби. Така конструкція дозволяє компенсувати напруга, яке тисне на стінки труби. Хомут для труб також буває пружинним. Він відрізняється здатністю до розширення, завдяки чому стає раціональним рішенням для монтажу систем гарячого водопостачання.

Замовити врізний хомут для ПЕ труб

Якщо ви бажаєте купити хомут, то варто упевнитися в його надійності і довговічності, для чого слід звернути увагу на матеріал виробництва. Самим популярним матеріалом для створення вважається оцинкована сталь. Вона відрізняється здатністю витримувати найсерйозніші навантаження, тому трубопровід буде залишатися в оптимальному положенні. Альтернативою є нержавіюча сталь, яка не поступається оцинкованому по металу своїм технічним параметрами, розширюючи сферу застосування хомута.

Всі представлені на ринку види хомутов можна розділити на вироби нерухомій і рухомий фіксації. Останні зустрічаються у комунікаціях, за якими слід середовище, відрізняється високою температурою. Жорстка фіксація підходить для трубопроводу, за яким слід охолоджена середовище. В нашому каталозі ви легко підберете врізний хомут на пластикову трубу, який ми відправимо за вказаною адресою в самі стислі терміни. Наші консультанти завжди готові відповісти на додаткові запитання і допомогти у виборі відповідних фітингів для труб.

Каталог нашої компанії «Євро Труб Полімер» постійно поповнюється новою продукцією, яка відрізняється бездоганним якістю і тривалим терміном служби. Ми прикладаємо чимало зусиль, щоб ціна на хомут залишалася доступною для широкої аудиторії. Індивідуальний підхід в роботі з клієнтами робить процес придбання товарів з ще каталогу більш простим і приємним. Ви також можете замовити, коліно для труб.

Ціни на хомути для ПЕ труби

 

НайменуванняЦіна, грн.
Хомут ПЕ Ø  25х3/4" pn 615,79
Хомут ПЕ Ø  32х1" pn 620,63
Хомут ПЕ Ø  40х1" pn 624,7
Хомут ПЕ Ø  63х3/4" pn 637,52
Хомут ПЕ Ø 110х 5/4" pn 670,24
Хомут ПЕ Ø  25х1/2" pn 1028,43
Хомут ПЕ Ø  32х 1/2" pn 1038,09
Хомут ПЕ Ø  32х 3/4" pn 1038,09
Хомут ПЕ Ø  32х1" pn 1038,09
Хомут ПЕ Ø  40х 1/2" pn 1042,55
Хомут ПЕ Ø  50х 1/2" pn 1046,27
Хомут ПЕ Ø  50х5/4" pn 1046,27
Хомут ПЕ Ø  63х 1/2" pn 1060,38
Хомут ПЕ Ø  75 х3/4" pn 1083,6

 

Часті питання про хомути для труби ПЕ

 

Як вибрати хомут для труби ПЕ

При виборі хомута для труби ПЕ необхідно звернути увагу на матеріал виробництва, форму хомута, призначення кріпильного елемента, тип і спосіб фіксації.

Скільки коштують хомути для труби ПЕ?

Ціна на хомути для труби ПЕ варіюється від 15,79 грн до 1 278,76 грн.

Де придбати хомути для поліетиленових труб?

Купити хомути для труб можна в «Євро Труб Полімер». Фахівці компанії допоможуть визначитися з вибором полімерної продукції, а також зроблять відправку виробів на вашу адресу будь-яким зручним способом.