Труба ПЕ 80 для подачі газу

Фільтр

Виробництво поліетиленових труб користується сьогодні великою популярністю. Враховуючи чудові характеристики готової продукції і широку сферу її застосування, поліетиленові труби ПЕ 80 газопостачання виглядають ідеальним рішенням для більшості сучасних газифікованих об'єктів. Вони підходять для прокладки магістрального газопроводу, а також забезпечують підключення газопроводу до кінцевих споживачів. В результаті доставка газу відбувається стабільно, а безпека об'єкта не викликає сумнівів.  Поліетиленові труби для газопостачання привертають увагу своєю доступною вартістю, завдяки чому замовити їх можна вже сьогодні, залишивши заявку на нашому сайті.

Переваги і характеристики поліетиленових труб для газопостачання ПЕ 80

Всі представлені види труб на ринку можна розділити на кілька категорій залежно від SDR. Під цим терміном мають на увазі співвідношення товщини стінок і діаметра труби. Чим вище значення даного параметра, тим меншою є товщина стінок. З цієї причини для кожної ділянки газопроводу можна знайти відповідний вид труби SDR.

Особливістю, якою володіє труба поліетиленова для газу ПЕ 80, є гладка внутрішня і зовнішня поверхню. Матеріал не має дефектів, тому в його міцності і довговічності сумніватися не доводиться. Поліетиленові труби відрізняються детальної маркуванням, в яку входить позначення труби, зовнішній діаметр і товщина стінок, ГОСТ довжина труби. На сайті «ETP» вашій увазі представлена труба ПЕ 80 газ, яка володіє наступними перевагами:

  • при виробництві використовується високоякісна сировина;
  • продукція обов'язково проходить лабораторне тестування;
  • матеріал володіє високою корозійною і хімічною стійкістю;
  • труба газопостачання ПЕ 80, ціна якої невисока, не боїться контактів з водою і атмосферних явищ;
  • блукаючі струми для поліетиленових труб небезпеки не представляють.

В процесі експлуатації газопроводу труба витримує значні змінні навантаження, які виходять від грунту. Також можна скористатися методом протягування в процесі прокладання нової газопровідної системи. Матеріал відповідає високим санітарно-гігієнічним і екологічним стандартам безпеки. Труби відрізняються незначною масою і прості в плані транспортування. Великою перевагою матеріалу є його ремонтопридатність. При правильному монтажі і обслуговуванні термін експлуатації труб перевищує 50 років.

Способи монтажу труб для газопостачання ПЕ 80

На сьогоднішній день труби ПЕ 80 газопостачання монтують із застосуванням зварювання або терморезисторних фітингів. Обидва варіанти прокладки газопроводу дозволяють досягти чудовою стабільності системи, а також забезпечують її герметичність. Для проведення робіт не обійтися без використання зварювальних апаратів, мінімальні терміни монтажу.

Чому варто купити труби для газу ПЕ 80 в інтернет-магазині «ETP»?

Скориставшись пропозицією перевіреного інтернет-магазину, покупці можуть отримати продукцію бездоганної якості. Компанія «ETP» пропонує труби для газопостачання ПЕ 80, ціна яких робить покупку ще більш вигідною. Уважні консультанти врахують цікавлять технічні характеристики і допоможуть з вибором відповідної продукції. Доставка замовлення в обумовлені терміни здійснюється будь-яким зручним способом по всій території України.

Часті питання про труби для газопостачання ПЕ 80

 

Які бувають діаметри труб ПЕ 80 для газопостачання?

Зовнішній діаметр труб для газопостачання ПЕ 80 буває від 20 мм до 400 мм

Скільки коштують труби ПЕ 80 для газопостачання?

Ціна на труби ПЕ 80 для газопостачання варіюється від 14,58 грн до 3 762 грн.

Де придбати трубу ПЕ 80 для газопостачання?

Купити трубу ПЕ 80 для газопостачання можна в «Євро Труб Полімер». Фахівці компанії допоможуть визначитися з вибором полімерної продукції, а також зроблять відправку виробів на вашу адресу будь-яким зручним способом.