Коліно для труби

Такий сантехнічний елемент, як коліно труби забезпечує зміна розташування трубопроводу в потрібному напрямку. Незважаючи на достатньо просте візуальне виконання, пристосування є необхідністю номер один для оформлення трубопроводу як в житлових приміщеннях, так і в громадських організаціях. В нашій компанії ви зможете купити високоякісні вироби даного напрями за розумною ціною. В каталозі інтернет-магазину представлений широкий асортимент деталей для комплектації сантехнічних систем, завдяки чому кожен зуміє підібрати оптимальний варіант.

Коліно труби – особливості вибору

Купити ПЕ коліно за розумною вартості і з високими якісними характеристиками можливо, звернувшись до послуг нашої компанії. Для того, щоб виріб максимально якісно виконувало свою основну функцію, до його вибору слід віднестися гранично уважно. У нас ви зможете підібрати конструкції від провідних брендів, спираючись на ряд критеріїв і особливостей.

Коліно ПЕ – це важлива складова деталь будь-якої системи водопостачання. Зупинивши свій вибір якісної і функціональної конструкції, ви зможете значно збільшити строк служби трубопроводу. З придбанням надійної і довговічною деталі, ви на довгі роки зможете забути про необхідність проведення ремонтних робіт, пов'язаних з відновленням систем водопостачання.

Коліно труби ПЕ – широкий вибір моделей

На сьогоднішній день коліно для труби у Україні, виготовлене з поліетилену, можна віднести до найбільш популярною моделі даного види сантехнічних елементів. Виріб, виготовлене з даного матеріалу, відрізняється максимально високими якісними характеристиками. Пристосування витримують скачки температури повітря, не бояться перепадів температури води і підходять для комплектації систем водопостачання будь-якої складності. Герметичні з'єднання забезпечують безпека використання конструкцій, елемент не піддається корозії і стійкий до різних зовнішніх пошкоджень.

Коліно для труби в Україні від нашого інтернет-магазину – це високоякісні вироби з максимально високими показниками функціональності.

Вибір поліетиленового коліна – основні критерії

Перш, ніж купити ПЕ коліно, потрібно ознайомитися з характеристиками різних моделей. Вибираючи конструкцію, особливу увагу слід приділяти:

  • куті вигину;
  • внутрішньому і зовнішньому діаметру з'єднання;
  • експлуатаційним особливостям матеріалу;
  • глибині конструкції;
  • обіцяному виробником терміну служби.

Правильно обліковані вищеперелічені фактори при виборі ПЕ коліна стануть запорукою надійності і довговічності вироби.

Ціна на коліно труби в нашій компанії ЕТП завжди адекватна, при цьому якість сантехніки максимально висока, так ми є виробником фітингів для труб. Всі моделі мають докладний опис. За цікавлять вас питань можна проконсультуватися з нашими менеджерами у телефонній режимі.

Ви також можете замовити трійник для труб.

Ціни на коліно труби ПЕ

 

НайменуванняЦіна, грн.
Коліно ПЕ в.р. Ø 20х1/2"29,03
Коліно ПЕ в.р. Ø 25х1"36,57
Коліно ПЕ в.р. Ø 32х1"42,7
Коліно ПЕ в.р. Ø 40х1"84,23
Коліно ПЕ в.р. Ø 50х2"112,47
Коліно ПЕ в.р. Ø 63х 2"153,19
Коліно ПЕ в.р. Ø 75х 2"264,75
Коліно ПЕ в.р. Ø 90х3"506,61
Коліно ПЕ в.р. Ø 110х4"834,18
Коліно ПЕ Ø  20х2038,75
Коліно ПЕ Ø  25х2547,06
Коліно ПЕ Ø  32х3258,75
Коліно ПЕ Ø  40х40102,06
Коліно ПЕ Ø  50х50142,88
Коліно ПЕ Ø  63х63173,3
Коліно ПЕ Ø  75х75336,2
Коліно ПЕ Ø  90х90417,03
Коліно ПЕ Ø 110х110864,2

 

Часті питання про коліно для труби ПЕ

 

Як вибрати коліно для труби ПЕ?

При виборі ПЕ коліна необхідно враховувати кут вигину, діаметр з'єднання, матеріал і глибину конструкції.

Скільки коштує коліно для труби ПЕ?

Ціна на коліно для труби ПЕ варіюється від 25,86 грн до 864,2 грн.

Де придбати коліно труби ПЕ?

Купити ПЕ коліно можна в «Євро Труб Полімер». Фахівці компанії допоможуть визначитися з вибором полімерної продукції, а також зроблять відправку виробів на вашу адресу будь-яким зручним способом.