Фланець ПЕ

Арматура представлена на ринку у величезному різноманітності, тому підібрати відповідний варіант для створення надійної водопровідній системи нескладно. Серед різних видів водопровідної варто фурнітури виділити фланець, який користується серед покупців заслуженою популярністю. Даний арматурний елемент відповідає за якість з'єднання елементів системи, гарантуючи герметичність контуру. Купити фланець можна як для стиковки, так і для виконання ролі запірної арматури.

Поширені види фланців

Фланці виготовляються з якісної сталі, що є гарантією довговічності і практичності. Фланець водопровідний являє собою кільця з металу з внутрішнім отвором. Периметр диска доповнено невеликими отворами, які забезпечують кріплення водопровідного елемента. Фіксація фланця відбувається болтовим методом або із застосуванням шпильок. Для виробництва кріплення повинен використовуватися матеріал, аналогічний того, з якого виготовлений сам фланець. В цьому випадку теплове розширення металу буде відбуватися синхронно, що дозволить зберегти міцність фіксації.

Купити фланець краще все від виробника, у надійності якого ви впевнені. Сучасні бренди використовують для створення фланців листовий прокат. Він проходить обробку методом кування або штампування. Процес зчленування елементів водопровідній системи значно полегшений завдяки відповідності діаметрів фланця і труби. Диски доповнені прокладкою, для створення якої використовується термографит, пароніт або гума, а також інші матеріали. Прокладка дозволяє підвищити герметичність з'єднання, роблячи його непроникним.

Фланець для труби відрізняється широким застосуванням, дозволяючи створювати трубопроводи для прокачування різних середовищ:

  • нафтопродуктів;
  • пара;
  • газу;
  • води.

Купити фланці і залишитися задоволеним власним вибором нескладно, якщо вивчити каталог спеціалізованого сайту, де зібрано великий асортимент фітингів для труб. Серед переваг фланців можна виділити:

  • Можливість повторного застосування. Після використання фланець завжди можна зняти і встановити повторно нової трубопровідної системі.
  • Процедура догляду за водопровідної магістраллю з фланцевим з'єднанням полягає лише у періодичній підтяжці кріплення.
  • Герметичність з'єднання забезпечується завдяки надійним прокладкам. Вони дозволяють стикувати площині максимально щільно, виключаючи витік робочої середовища.

Арматурні з'єднання даного типу представлені у широкому різноманітності, що дає можливість монтувати системи різного рівня складності з будь-якою кількістю поворотів. Фланці підходять для установки незалежно від температурних і вологісних показників. Міцність матеріалу виготовлення залишається максимальною. Якщо ви бажаєте купити фланець, то ми готові запропонувати вашій увазі різні вироби, серед яких можна виділити плоский, комірний, різьбовий і глухий водопровідний елемент.

Вибір фланця передбачає вивчення особливостей конструкції даного виду арматури, серед характеристик якого слід відзначити діаметр і товщину пластини. Також важливу роль в процесі вибору фланця буде грати його вага. Всі вироби мають спеціальну маркування, яка полегшує процес пошуку фланця.

На які критерії вибору фланців звернути увагу?

Наша компанія «Євро Труб Полімер» завжди прагне запропонувати своїм клієнтам найбільш вигідні умови для співробітництва. Вам лише потрібно повідомити нас про свій вибір яким зручним способом, щоб фланець вирушив за вказаною адресою без зволікань. Ціна на фланці залишається демократичною. Ви також можете замовити втулку під фланець.

Ціни на фланці для ПЕ труби

 

НайменуванняЦіна, грн.
Фланец ПЕ Ø 40х1- 1/2" 320,74
Фланец ПЕ Ø 50х 6/4" (40)320,74
Фланец ПЕ Ø 50х2" (50)320,74
Фланец ПЕ Ø 63х 2" (50)343,12
Фланец ПЕ Ø 63х2 1/2" (65)343,12
Фланец ПЕ Ø 75х2 1/2" (65)472,91
Фланец ПЕ Ø 75х3" (80)472,91
Фланец ПЕ Ø 90х3" (80)575,28
Фланец ПЕ Ø 90х4" (100)661,97
Фланец ПЕ Ø 110х4" (100)829,22

 

Часті питання про фланці для ПЕ труб

 

Які бувають фланці для ПЕ труб

Фланці для ПЕ труб поділяються на такі типи: плоский, комірний, різьбовий і глухий водопровідний.

Скільки коштують фланці для поліетиленових труб?

Ціна на фланці варіюється від 320,74 грн до 829,22 грн.

Де купити фланці для ПЕ труб?

Купити фланці для труб можна в «Євро Труб Полімер». Фахівці компанії допоможуть визначитися з вибором полімерної продукції, а також зроблять відправку виробів на вашу адресу будь-яким зручним способом.