Просчет продукции
Заполните поля ниже и наш менеджер свяжется с вами ближайшее время
Добавить файл
Файлы xcl, doc, jpg, pdf не более 1мб
about
лет
опыта в производстве
Про компанію

ООО «Евро Труб Полимер» начало свою деятельность в 1995 году. С 2003 г. нашим предприятием было начато производство полиэтиленовых труб диаметром от 20 до 315 мм.

С января 2014 г. нашим предприятием была открыта новая производственная площадка ООО НТП «Зеленый Мир» в г. Херсон, которая является одним из крупнейших в Украине производителей полиэтиленовых труб для водопроводов, газопроводов, напорных и безнапорных канализационных коллекторов, буровых скважин, а также фасонных частей к ним, используемых для монтажа наружных сетей водопровода и канализации. Трубы изготавливаются согласно следующих нормативных документов: ДСТУ Б В.2.7-73-98, ДСТУ Б В.2.7-151:2008, ДСТУ Б EN 1555-2:2012 и ТУ У В.2.7–22.2–31488742–001:2018. Предприятие является победителем конкурса «Золотые Торговые Марки Украины».

Подробнее

Гарантия
50 лет

5000 задоволених
клієнтів

Сертифікати
якості

25 років
на ринку

Сертифікати
Клиенты

Труба поліетиленова

Труба поліетиленова від виробника

Поліетилен — це матеріал, який використовується для виробництва трубної продукції. Труби з поліетилену широко застосовуються для реконструкції і зведення магістралей транспортування таких робочих сумішей, як вода, газ та інші склади, до яких поліетилен показує щодо високу стійкість.

Найбільш затребувані різновиди поліетиленових труб в Україні

На українському ринку купити трубу поліетиленову не складе особливої праці. Полімерні вироби у своєму більшості представлені марками ПЕ-80 і ПЕ-100, які, у свою чергу, мають такі відмінності:

  • Молекулярний склад. Труба ПЕ 100 відрізняється більшою щільністю і еластичністю. Також полімерні вироби цього типу мають кращі технічні характеристики.
  • Ціна поліетиленових труб. На фактор ціноутворення насамперед впливає товщина стінок виробів з полімерів.
  • Експлуатаційні характеристики. Чим тонше стінка труби, тим більше рідини вона зможе пропустити. Це також дає можливість скоротити втрату напору при витраті рідини і підвищити пропускну здатність.

Переваги, які гарантує виробник ПЕ труб

Якщо порівнювати труби ПЕ 80 і 100 з чавунними, бетонними або металевими виробами, перші, на відміну від всіх інших, мають такі позитивні характеристики:

  • Полімерний матеріал відрізняється 100%-й стійкістю до корозійних утворень. Це говорить про те, що всередині такий труби не накопичуються різного роду відкладення. Це позитивно відображається на збереженні стабільного прохідного перерізу. Термін служби поліетиленової труби від виробника становить не менше 50 років.
  • Полімерний матеріал не впливає на зміни складу води. Це говорить про те, що під час транспортування рідина не втрачає свої природні властивості. Трубопроводи розглянутого типу можуть використовуватися у процесі видобутку води з артезіанських джерел.
  • Відсутність шорсткостей на внутрішній поверхні матеріалу. Така структура труби дає можливість зберегти гідравлічні властивості процесі всієї експлуатації полімерного вироби повністю виключити можливість гідравлічного удару.
  • Проста установка системи. Монтаж полімерного трубопроводу проводиться без зварювання або ізоляції. Все, що потрібно для монолітного скріплення стиків труб — це фітинги відповідного діаметра. Крім цього, процес з'єднання не вимагає тривалої підготовки фахівців, як це необхідно при роботі з металом, чавуном або сталлю.
  • Можливість повторного монтажу. Якщо ви вирішили використовувати полімерну трубу повторно, тут не виникне ніяких складнощів. Перемонтаж системи не веде до втрати експлуатаційних властивостей.
  • Труби з високоякісних полімерів можуть використовуватися при температурі від +60 до -50 градусів. Це говорить про те, що дана продукція є підходящої для монтажу трубопроводів різного призначення.
  • Простота укладання. Полімерні трубопроводи є універсальними і можуть прокладатися методом протягування, що дозволяє витримати необхідну активність і змінні навантаження від ґрунтового покриву.

Щоб купити поліетиленові труби за прийнятною ціною, зверніться до представників нашій компанії. «Євро Труб Полімер» — це продукція високої якості від виробника, яка має всі необхідні сертифікати відповідності. Ми допоможемо вибрати відповідні труби необхідного діаметра для прокладки самих різних трубопровідних систем.