Муфта сполучна ПЕ

Створення водопровідній системи неможливо без перехідників, які дозволяють з'єднати окремі елементи замкнуту герметичну конструкцію. З цієї причини купити муфту є одним із самих популярних запитів. Дане пристрій використовується при спорудженні водопроводів різної складності, завдяки чому можна легко з'єднати труби, правильно підібравши з'єднувальні елементи. Для їх виробництва повинні використовуватися високоякісні матеріали, які стануть гарантією тривалої і ефективної роботи водопроводу. У процесі монтажу системи сьогодні застосовуються спеціальні пристрої, які полегшують конструювання водопроводу, і різноманітні фітинги.

Головні переваги поліетиленових муфт

Якщо ви збираєтеся купити муфту, то слід детальніше ознайомитися з її особливостями. Виріб включає в себе коротку гільзу, внутрішній діаметр якої відповідає зовнішньому розміром водопровідної труби. Муфти бувають монолітними або розбірними. Вибираючи якісні фітинги, потрібно пам'ятати, що матеріал, який використовувався для їх створення, повинен співпадати з матеріалом, який служить для виробництва трубопроводу.

Муфта сполучна завжди доступна у нашому каталозі, що дозволяє придбати якісні фітинги отримати замовлення у найстисліші терміни. Надійний виробник стане гарантією того, що виріб експлуатуватиметься роками без необхідності заміни. Всі представлені на ринку пристрої за способом монтажу можна розділити на кілька категорій. Вони бувають:

  • різьбовими;
  • приварними;
  • обтискними;
  • компресійними.

Для кожного конкретного випадку підійде певна муфта, яку підбирають з урахуванням матеріалу труб. При купівлі різьбового фітинга слід пам'ятати, що він підходить для монтажу трубопроводу з сталевих труб. Монтаж різьбової муфти відбувається шляхом обрізки труб перпендикулярно їх осі. Далі потрібно нарізати різьбу на трубі і закрутити гайки, які виконують функцію підтискання. Залишається тільки накрутити з'єднувальний елемент і підтягнути раніше встановлені гайки. Додаткова міцність і герметичність забезпечується шляхом застосування клоччя і герметика, що виключає ризик течі після завершення робіт.

Переваги муфт з поліетилену досить численні, що зробило фітинги такими популярними. Одним з головних переваг є довговічність, якою володіє виріб з пластика. В процесі експлуатації фітинги не схильні впливу води, яка може стати причиною деформації сталевих елементів. Іншими особливостями є:

  • доступні ціни;
  • висока зносостійкість;
  • герметичність з'єднання.

Вибираючи подібні муфти, у покупця буде можливість швидко і якісно змонтувати водопровідну магістраль будь-якої складності. Муфти застосовуються як в побутових умовах, так і на виробництві. Провести монтаж можна самостійно, процедура віднімає мінімум часу.

Яка вартість поліетиленових муфт?

Ціна на муфти для більшості покупців залишається головним параметром при виборі. На ринку представлена продукція різних брендів, тому купити вироби можна при будь-якому бюджет. Достатньо визначитися зі способом монтажу та матеріалами водопровідній магістралі, щоб у підсумку отримати дійсно міцну і довговічну муфту. Ви можете купити муфту для з'єднання водопровідних труб в будь-який зручний час, залишивши заявку на нашому сайті. Кваліфіковані консультанти завжди готові відповісти на ваші додаткові питання.

Ціни на поліетиленові муфти

 

НайменуванняЦіна, грн.
Муфта ПЕ в.р. Ø 20х 1/2"24,19
Муфта ПЕ в.р. Ø 20х1"25,47
Муфта ПЕ в.р. Ø 25х 1/2"28,24
Муфта ПЕ в.р. Ø 32х 1/2"35,67
Муфта ПЕ в.р. Ø 32х5/4"49,34
Муфта ПЕ в.р. Ø 40х 1"55,49
Муфта ПЕ в.р. Ø 50х2"79,95
Муфта ПЕ в.р. Ø 63х2 1/2"112,47
Муфта ПЕ в.р. Ø 75х 2"224,24
Муфта ПЕ в.р. Ø 90х 2"275,45
Муфта ПЕ в.р. Ø 90х2 1/2"275,45
Муфта ПЕ в.р. Ø 90х3"275,45
Муфта ПЕ в.р. Ø 90х4"287,23
Муфта ПЕ в.р. Ø 110х3"651,37
Муфта ПЕ в.р. Ø 110х4"651,37

 

Часті питання про поліетиленові муфти

 

Які бувають муфти поліетиленові

За способом монтажу муфти діляться на різьбові, приварні, обтискні і компресійні.

Скільки коштують з'єднувальні муфти для труб?

Ціна на муфти варіюється від 24,19 грн до 915,42 грн.

Де купити муфти поліетиленові?

Купити з'єднувальні муфти для труб можна в «Євро Труб Полімер». Фахівці компанії допоможуть визначитися з вибором полімерної продукції, а також зроблять відправку виробів на вашу адресу будь-яким зручним способом.