Заглушки для ПЕ труби

Для забезпечення безперебійної подачі води і виключення ймовірності витоку використовуються спеціальні сантехнічні елементи. І одним з обов'язкових пристосувань, яке використовується при комплектації систем водопостачання, є заглушка. В нашій компанії конструкції даного виду представлені у широкому різноманітності. Каталог включає в себе безліч варіантів по різних цінами, завдяки чому кожен покупець зможе вибрати для себе оптимальний як варіант по вартості, так і за індивідуальними характеристиками.

Заглушка ПЕ – особливості вибору

Основний метою заглушки на ПЕ трубу є обмеження потоку рідини в трубопроводі. Особливо актуально використання даного виду елементів при проведення всіляких ремонтних та будівельних робіт. Купити заглушки ПЕ можна з різними характеристиками, у зв'язку з чим попередньо слід визначитися з їх призначенням і функціональністю.

Придбати заглушки ПЕ можна різних типів:

  • фланцеві;
  • меж фланцеві;
  • сферичні;
  • поворотні;
  • еліптичні.

В залежності від типу майбутніх робіт необхідно вибирати найбільш відповідні варіанти.

Якісні і надійні заглушки для поліетиленових труб

Слід відзначити, що заглушка для поліетиленових труб відрізняється підвищеними показниками міцності і надійності. Крім того, такі пристосування можна використовувати як при комплектації систем водопостачання, так і для газових систем. Заглушка для поліетиленових труб може бути різних діаметрів. Завдяки великій різноманітності можна використовувати виріб в будь-яких приміщеннях і зовні будівель.

Заглушки для поліетиленових труб в нашому інтернет-магазині представлені з різними типами монтажу. Один із способів застосовується у разі, якщо діаметри використаної труби і придбаної заглушки повністю однакові (одне пристосування з'єднується з іншим з застосуванням спеціального нагрівального обладнання).

В у разі, якщо діаметри сполук різні, обійтися без електромуфтового зварювання не вдасться.

Цікавлять заглушки ПЕ в Україні? Грамотним і вигідним рішенням стане звернутися до послуг нашої компанії. Ціна на заглушки поліетиленові у нашій фірмі адекватна і розумна, ви без сумніву зможете вибрати для себе оптимальний варіант фітингів для труб.

На сьогоднішній день в нашій компанії «Євро Труб Полімер» представлений величезний вибір сантехнічних елементів даного призначення з різними параметрами. Більш детальну інформацію про кожному виробі можна уточнити на нашому сайті. Під кожною моделлю є докладний опис і вказана ціна.

Всі представлені в каталозі пристосування відрізняються бездоганному якістю. Пристрої не бояться перепадів температури повітря, підходять для застосування з рідиною і іншими складами підвищених температур. Матеріал виготовлення забезпечує надійний захист від зовнішніх пошкоджень. Ви можете встановлювати заглушки всередині приміщення і зовні. За всім питанням проконсультуватися можна в телефонному режимі. Ви також можете замовити муфту сполучну.

Ціни на заглушки для ПЕ труби

 

НайменуванняЦіна, грн.
Заглушка ПЕ Ø 2026,16
Заглушка ПЕ Ø 2529,03
Заглушка ПЕ Ø 3235,67
Заглушка ПЕ Ø 4059,84
Заглушка ПЕ Ø 5088,28
Заглушка ПЕ Ø 63119,9
Заглушка ПЕ Ø 75285,16
Заглушка ПЕ Ø 90325,61
Заглушка ПЕ Ø 110702,1

 

Часті питання про заглушки для труби ПЕ

 

Які бувають заглушки для труб

В залежності від конструкції заглушки для труб ПЕ бувають фланцеві, межфланцеві, сферичні, поворотні та еліптичні.

Скільки коштують заглушки для труби ПЕ?

Ціна на заглушки для труби ПЕ варіюється від 26,16 грн до 702,1 грн.

Де придбати заглушки для поліетиленових труб?

Купити заглушки для труб можна в «Євро Труб Полімер». Фахівці компанії допоможуть визначитися з вибором полімерної продукції, а також зроблять відправку виробів на вашу адресу будь-яким зручним способом.