Монтаж поліетиленових труб

Підприємство «Євро Труб Полімер» здійснює монтаж поліетиленових трубопроводів.

Наші кваліфіковані фахівці, мають власне обладнання провідних світових виробників «Rothenbergger», «Kamitech», «Blue Ocean», готові провести роботи по зварюванню і монтажу поліетиленових труб діаметром від 110 мм до 630 мм на всій території України.


Труби з поліетилену сьогодні все частіше використовуються для прокладки водопроводів, каналізаційних систем, грунтових комунікацій і так далі. Така затребуваність виробів з полімерів обґрунтована простотою експлуатації, функціональністю, легкістю та високою стійкістю до зовнішніх негативних факторів. Що стосується безпосереднього монтажу, краще скористатися послугами кваліфікованого майстра, так як при самостійному прокладанню труб можна допустити певні помилки, які призведуть до неправильного функціонування системи або її розгерметизації.

Монтаж поліетиленових труб в Україні: які використовуються фітинги?

Монтаж водопроводу з поліетиленових труб передбачає використання наступних методів стиковки окремих полімерних частин загальної системи водопостачання:

  • Електрозварювання. Конструкція фітинга передбачає наявність спеціального елемента, який при нагріванні виробляє плавку пластику. Таке кріплення вважається одним з самих надійних. 
  • Обтискні фітинги. З'єднання компресійним методом може застосовуватися для полімерних труб діаметром від 16 до 100 мм. Цей тип кріплення може використовуватися непрофесіоналами, так як обтискні фітинги продаються у зібраному вигляді та монтаж трубопроводу з поліетиленових труб з їх використанням не вимагає високої кваліфікації майстров.
  • Стикова зварювання полімерних труб. З'єднання такого типу проводиться під дією високого тиску. Плавці піддається тільки стикова частину труби.

Монтаж ПЕ труб: загальні рекомендації

Незалежно від того, який тип монтажу труб з поліетилену вибере майстер, є деякі рекомендації, до яких варто прислухатися у процесі з'єднання окремих частин трубопроводу:

  • до того, як приступити до кріплення фітинга, поверхню труби необхідно очистити від забруднень, а також усунути можливі дефекти;
  • врізка в магістральну трубу: для цієї цілі можуть використовуватися як пластикові, так і чавунні трійники;
  • після початку експлуатації нової трубопровідної системи старі труби необхідно витягти або залити цементним розчином.

Ціна монтажу поліетиленових труб в компанії «Євро Труб Полімер» доступна всім без винятку. Тут можна також купити полімерну продукцію від виробника, в якості якої не виникне ніяких сумнівів.